Huawei’nin FreeBuds 4E 2024 modeli daha uzun pil ömrüyle geliyor

Huawei’nin yeni kulaklık modeli FreeBuds 4E 2024, piyasaya sürüldü. Bu model, önceki FreeBuds 4E‘nin birçok özelliğini korurken, özellikle pil ömrü konusunda önemli iyileştirmeler sunuyor. Yeni FreeBuds 4E 2024, 14.3mm dinamik sürücüsü, 40KHz frekansı ve yarı açık tasarımı gibi teknik özelliklerle dikkat çekiyor. Ayrıca, Aktif Gürültü Engelleme 2.0 teknolojisi ve net çağrı sesi için üç mikrofon ile çevresel gürültü engelleme özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

Pil ömrü, yeni modelin en dikkat çekici yükseltmelerinden biri olarak öne çıkıyor. Şarj kutusuyla birlikte, gürültü engelleme kapalıyken 26 saate kadar oynatma süresi sunan kulaklık, bu özelliğiyle önceki modele göre dört saatlik bir artış sağlıyor. Gürültü engelleme açıkken bile kutu, 17 saatlik bir kullanım imkanı sunarak, önceki modelin 14 saatlik süresini geride bırakıyor. Kulaklıkların kendilerinin pil ömrü ise, gürültü engelleme kapalıyken 4 saat, açıkken 2.5 saat olarak önceki modelle benzer seviyelerde kalıyor.

Huawei’nin FreeBuds 4E 2024 modeli daha uzun pil ömrüyle geliyor

Bluetooth 5.2 desteği ile iki cihaza aynı anda bağlanabilme özelliğine sahip olan FreeBuds 4E 2024, kullanıcıların beklentilerini karşılamak için tasarlanmış. Ancak, önceki modelde bulunan IP64 toz ve suya dayanıklılık derecesinden bahsedilmemesi dikkat çekici. Renk seçenekleri açısından da, yeni model Frost Gümüşü ve Seramik Beyazı olmak üzere yalnızca iki renk seçeneği sunuyor ve bu, önceki modelin sunduğu üç renk seçeneğinin altında kalıyor.

Çin’de satışa sunulan Huawei FreeBuds 4E 2024, 699 yuan (98$) fiyat etiketine sahip. Ancak sınırlı bir süre için 499 yuan (84$) gibi özel bir teklifle satın alınabiliyor. Bu kulaklıklar, Huawei Mall üzerinden temin edilebiliyor. Bu yenilikler ve fiyat avantajları, kullanıcıların yeni FreeBuds 4E 2024’ü tercih etmesi için önemli nedenler arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir